Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Vlog #3 Fiat Tipo – Kilka przyciskówPrzedstawiam wam kilka przycisków pod kierownicą oraz na drzwiach kierowcy.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Vlog #3 Fiat Tipo – Kilka przycisków

  1. POMOCY ? W FIACIE TIPO KOMBI JEST PODWÓJNA PODŁOGA . JEDNAKŻE TA DRUGA PODŁOGA , KTÓRA JEST NAD KOŁEM ZAPASOWYM JEST ZŁOŻONA W MOIM NOWYM FIACIE W BAGAŻNIKU ZA TYLNYMI OPARCIAMI. NIE MOGĘ POŁOŻYĆ MATY , BO TA ZŁOŻONA PODŁOGA STANOWI PRÓG . NIE WIEM JAK ZDEMONTOWAĆ TEN PRÓG ZA OPARCIEM TYLNYCH SIEDZEŃ ????

  2. Witam kolegę. Jestem posiadaczem fiata Bravo 2. 1.4 90 km z tym samym silnikiem co tipo. Moje pytanie jest odnośnie skrzyni biegów czy nie występuje u ciebie przy prędkości 90km/h lekki szum szmer może nie wycie ale coś słychać. Zastanawiam się czy tylko tak jest u mnie czy te skrzynie 6 tak maja. Słyszalne jest to na 5 i 6 biegu. Przebieg 121 tyś Bravo.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!