Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Volvo FH16 Euro6 750 8X4 wymiana pompy wody autostrada A2 pod Warszawą schwertransporte LKWJeżeli chciałbyś mnie wspomóc w zakupie lepszego sprzętu do nagrywania poniże przesyłam link do Patronite

https://patronite.pl/TruckmechanicfromPoland

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

33 komentarze do „Volvo FH16 Euro6 750 8X4 wymiana pompy wody autostrada A2 pod Warszawą schwertransporte LKW

  1. Hejka, A nie łatwiej byłoby z dostępem do pompy gdyby odkręcić najpierw śmigło wentylatora?

    PS. Niezależnie, wielki szacun za poświęcenie przy nagrywaniu, dla Was to spory kłopot, dłuższy czas naprawy, ale dla nas mega wartościowy materiał. Szczerze to wolę Was oglądać niż jakieś programy w TV.

  2. Super pomysł na program. Też z zawodu jestem mechanikiem od dużych. Ale od 1997 po drugiej stronie czyli za fajera. Mam nadzieję że dużo młodych kierowców ogląda ten program. Jest zajebisty. Pozdrawiam Sławek z Irlandii

  3. Do fachmajstrów!!!! Przed poluzowaniem paska było poluzować śruby koła pompy wody !!!! Potem zdjąć pasek i koło pasowe pompy ! Wychodzi pompa elegancko

  4. Były sobie misie miały śmieszne pysie ,poszły misie do lasu narobiły chalasu poszły misie do boru narobiły rumoru,, wierszyk dedykowany dla miska ,,;)

  5. Witam taka tam może mała podpowiedz co ułatwi życie a może "nie''ta banka co zlewałeś od dołu resztki tzw szmelcu dodaj hmm dziurkę na powietrze taki wentyl u góry wlej płyn i nabij bankę ciśnieniem wtedy będzie leciało do chłodnicy tak robiliśmy myślę ze będziesz wiedział o co chodzi sposób duzo łatwiejszy nie trzeba wiosłować podlewaczka

  6. Chciałbym podpowiedzieć że do szlifowania powierzchni pod pompę wody dobra by była kostka do szlifowania gładzi szpachlowej są różne gradacje jest to fana rzecz. Pozdrawiam serdecznie.

  7. Niby ktoś powie , że to tylko podawanie kluczy, lecz taka praca zespołowa skraca mocno czas naprawy. Sam wiem w moim zawodzie jak to jest, we dwóch idzie 3 razy szybciej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!