Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Volvo S60 V70 XC70 S80 XC90 kasowanie inspekcjiPo wymianie filtrów i oleju w samochodzie Volvo S60, V70, XC70, S80 lub XC90 możesz samodzielne skasować przypomnienie o przeprowadzeniu przeglądu pojazdu. Nie potrzebujesz do tego komputera diagnostycznego, wystarczy odpowiednio przeprowadzona procedura, a wezwanie do serwisu zostanie zresetowane w Twoim Volvo.

Więcej na http://mr-fix.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/mrfixpl/
Instagram: https://www.instagram.com/mrfixpl/
Pinterest: https://pinterest.com/mrfixpl/
Instructables: http://www.instructables.com/member/mr-fix/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

19 komentarzy do „Volvo S60 V70 XC70 S80 XC90 kasowanie inspekcji

  1. u mnie w XC70 z 2004 jakoś to nie działa. Mam komunikat, robie wg procedury i po jakimś czasie zamiast komunikatu O SERVISIE, pojawia się BŁAD 045. Co to jest. No i dodatkoiwe pytanie, przy liczniku dziennym jest T1 lub T2 – co to jest ? Jakie powinno być poprawne ustawienie ?

  2. DZIĘKUJĘ BARDZO!!! Choć bym sto lat myślał to czegoś takiego bym nie wymyślił. Właśnie skasowałem upierdliwy komunikat o serwisie, z którym borykałem się od kilku tygodni. Kupiłem nawet proste urządzenie do serwisowania i kasowania błędów, które wszystko pokasowało ale z tym serwisem nie mogło sobie poradzić a do mechanika miałem problem, żeby się umówić. Aż tutaj przypadkiem, bo szukałem czegoś innego a tutaj taki filmik, super! Mój problem, który próbuję rozwiązać to: szyba u kierowcy przy zamykaniu zamyka się i zaraz automatycznie znowu otwiera się do takiej pozycji, z której usiłowałem ją zamknąć. Muszę trzymać przycisk zamykania szyby i puścić w momencie całkowitego domknięcia się szyby – pewno jakiś przekaźnik – muszę poszukać – może coś ktoś wie? Pozdrawiam autora!

  3. U mnie zadziałało troche inaczej: kluczyk w pozycje 1, naciskam przycisk z lewej przy ze garach, potem kluczyk na pozycje 2 i czekam az kontrolka SERVICE zacznie mrugac, w tedy puszczam przycisk i odkrecam kluczyk do pozycji 0.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!