Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

VOLVO S80 + AUTOMAPA, nawigacja Navroad S6 [KRAJENKA 2017]Montaż fabrycznej nawigacji + przeróbka na Navroad VIVO S6.
Jest to najlepsza nawigacja do panoramicznego ekranu w niektórych samochodach Volvo.

Dźwięk odtwarzanych teledysków i muzyki jest słabej jakości, ponieważ wykorzystuje wbudowany w nawigację transmiter FM. Polecam taką przeróbkę w celu korzystania głównie z nawigacji i oglądanie filmów. Całość jest niezawodna, nawet w Czarnogórze i Albanii gdzie temperatura w cieniu wynosiła +40 stopni, nawigacja spisywała się świetnie.

Przeróbkę i zastosowane komponenty opisałem na forum Volvo.
Zasilanie nawigacji nie powoduje zakłóceń radia FM.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!