Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Volvo XC 60 – program motoryzacyjny ProfiAuto (Odc. 28)Co łączy Rolls-Royce’a z Volvo XC 60? Jak wygląda luksus po skandynawsku? Czy zapach skórzanej tapicerki może wpływać na postrzeganie pozazmysłowe? Przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiadamy w najnowszym odcinku programu motoryzacyjnego ProfiAuto. Zapraszamy na jazdę Volvo XC 60 z pakietem Inscription.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

19 komentarzy do „Volvo XC 60 – program motoryzacyjny ProfiAuto (Odc. 28)

  1. S60 d5 2.5 seria 185, po modach 242km, spalanie w trybie mieszanym i dawaniem na prawdę ognia, do 7 litrów. D5 to jest na prawdę kultowy silnik, polecam. Odradzam d4.

  2. Bardzo fajnie opowiadasz o tym aucie. Jestem właścicielem xc 60 2,4 drive z 2010 roku z napędem na jedną oś w manualu. Kupiłem to auto bo jeździłem z takim samym silnikiem tylko D-5 w s80. Wszyscy mi mówili, że taki suw będzie palił ok.7- 8l./100 km po mieście a po trasie ok. 6,7l. Nie wierzę w takie bajeczki jak mówisz że bardzo realne spalanie modelu o którym mówisz to 6-7l po mieście, a już te 4-5l podane przez producenta to szczyt bezczelności. Realne i prawdziwe spalanie takiego kolosa, który waży 1800 kg to 7l /100 km po trasie spokojnym stylem jazdy, a w mieście to 9-10 l/100 km w manualu a w automacie trzeba dodać śmiało 1l a nie 0,8 litra. Jak ktoś mi nie wierzy to niech kupi i się sam przekona tak jak ja. Pozdrawiam.

  3. No rzeczywiście fetyszysta skórzany ;)… poza tym uspokój ręce, nadmierna gestykulacja to tak jakbyś pokazywał, ze nie masz argumentów.

  4. A co to za marka ,,Continental,, ? W 3.30 minucie wciaz słyszę jak prowadzący zachwyca sie skórą w Volvo… jak by wcześniej jeździł maluszkiem…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!