Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

VOLVO XC70 T6 ✅️ 3.0 TURBO R6 304KM ✅️ 2012 ✅️ SUMMUM ✅️ AWD ✅️VOLVO XC70 T6 ✅️ 3.0 TURBO R6 304KM ✅️ 216000km ✅️ SUMMUM ✅️ 1-WŁAŚCICIEL od nowości ✅️

#uczciwyhandlarz
#autabezściemy
#autoimportnieporet

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „VOLVO XC70 T6 ✅️ 3.0 TURBO R6 304KM ✅️ 2012 ✅️ SUMMUM ✅️ AWD ✅️

  1. Po co bawiłeś się w doposażenie, nie lepiej było naprawić uszkodzone części i sprzedac z zyskiem ? Klient na biedniejsza wersje tez by się znalazł przy dobrej cenie

  2. Czujniki parkowania z przodu i z tyłu są nie w kolor wiec albo to jakiś marny zamiennik albo jak ktoś dobierał byle jaki oryginalny bo taniej i nie pomalował to pytanie w jakim stanie i na jakich częściach reszta auta..

  3. Bardzo dobra jednostka o świetnych osiągach i wysokiej kulturze pracy. Jednostka nie stwarzająca większych problemów użytkownikowi i przy odpowiednim serwisowaniu lejemy 0W30 przez cały okres użytkowania osiągniemy przebieg 400-500 tys/km!!! Do minusów trzeba zaliczyć koszty serwisu tej jednostki który nie należy do tanich oraz części zamienne nie są tak tanie jak w przypadku klasycznych silników. Poza tym można śmiało powiedzieć, że jednostka 3.0 T6 jest udaną konstrukcją o świetnej dynamice oraz wysokiej kulturze pracy i niskiej awaryjności.

  4. 300kucy ale potwor. Proponuje nagrac przejazdzke nim. Sliczne auto. Ale tak to jest jak pasjonat bawi sie w handel. Ale za to tez masz swoich odbiorcow bo dbasz o auta i nie sprzedajesz bubla. To sie szanuje. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!