Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Volvo XC70 – Wasze auta – Test#52 – Sebastian===✅ Link aktualny w 2022✅===
https://mubi.pl/zachar – tu wydasz mniej na ubezpieczenie!
Po zakupie otrzymasz 150 zł cashback

↓↓ Więcej Informacji ↓↓
Głównymi bohaterami kolejnego odcinka z serii “Wasze auta” są Sebastian oraz jego Volvo XC70.

Też chcesz nakręcić swój film? – https://www.youtube.com/watch?v=U9Oi6NiG7vw

Subskrybuj kanał Zachar OFF, jeśli nie chcesz niczego przegapić! – http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Facebook – https://www.facebook.com/zacharoffpl
Instagram – https://instagram.com/zachar_off/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

26 komentarzy do „Volvo XC70 – Wasze auta – Test#52 – Sebastian

  1. moje D5 (205) 2010 AWD, automat naturalnie. Przy normalnym miejskim użytkowaniu 9.5-10.5 litra.
    trasa 130/140 kmh – 8.2-8.5 litra.
    7.7 litra wskazuje mi jak jadę ok 80 kmh.
    Rozumiem, że "każdy disel pali 5/6 litrów", ale litości nie samochód który waży prawie 1.8 tony w automacie z 200 konnym motorem… bajki

  2. Miałem okazje jechać tym bydlakiem i powiem szczerze, że auto mnie bardzo rozczarowało. To już nie jest TO Volvo. Słaba widoczność, hałas w środku jak skurwesyn, a jechałem ropniakiem i największa bolączka to prowadzenie. Nie wiem co ci chinczycy nawywijali w zawieszeniu, ale auto prowadzi się strasznie gumowo i chujowo, jak bym jechał autem z innej epoki no tragedia. Za te pieniądze nie warto. Miałem V70 z 1998 i było lepsze.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!