Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

VW Golf 3 Komputer MFAVW Golf 1.8 GT 90ps PB95 + LPG krotki filmik prezentacji. Komputer MFA 1 , 2

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „VW Golf 3 Komputer MFA

  1. Nie wiem czy wiesz ale w MFA masz dodatkowe opcje takie jaki cyfrowy obrotomierz i kilka innych:
    Ustaw MFA na pozycje 1, włącz zapłon (nie odpalaj) przyciśnij MFA i trzymaj, wyłącz zapłon cały czas trzymając i włącz zapłon, puść MFA i odpal :] tam pokaże się z tego co pamiętam 7 pozycji z czego każda ma inną funkcjonalność. Tak przynajmniej było w moim MK3 1,8 ABS Pozdro!

  2. ale nie jest to dokladne, to jest taki fajny w sumie bajer, na dlugiej trasie sie sprawdza jak wyzerujesz, i jedziesz ciagiem przez np.300 km i pokazuje wtedy 8,5l a w rzeczywistosci spali 8l lpg,

  3. komputer pokazuje jakie by było spalanie benzyny nie rozpoznaje czy ma gazownie bo jest ustawiony na benzynę wiec zawsze trzeba dodać z conajmniej litr albo dwa jeśli chodzi o spalanie gazu…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!