Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Vw Golf mk7 jak skasować inspekcje i serwis olejuVW Golf Mk7 Jak skasować informacje serwisowe, olej i inspekcje

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Vw Golf mk7 jak skasować inspekcje i serwis oleju

  1. drugi raz mi pomogłeś (pierwszy to film z wymiany rozrządu w 2.0TFSI I gen, dzięki któremu sam zmieniłem rozrząd w BWA), znalazłem sposób który tu pokazujesz ale w Jettcie 1.2TSI 2013r. nie działał, nie wpadłbym nigdy że trzeba włączyć awaryjne żeby zadziałało!

  2. Mam problem z wentylatorem w passat b6 2008 silnik bls. Otórz nie startuje wentylator. Podmienialem na inny z auto szrotu i też nie działa. Jest 12V na przewodach a na sterującym po zapłonie też jest napięcie takie jak na zasilaniu. Miał już ktoś taki problem?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!