Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

VW Touran 1.9 TDI z 2013 roku. Od pierwszego wlaściciela. Cena – 7500€Szukaj, a znajdziesz.
Pan Patryk z Wrocławia szukał VW Tourana 1.9 TDI i po sprawdzeniu paru aut, wytypował wspólnie z nami swój priorytet w Bargteheide (Niemcy).
Auto które tam zastaliśmy, było w super stanie i technicznie i optycznie i pod względem dokumentacji. Po sprawdzeniu, po jeździe decyzja była szybka – “kupuję”.
Przyjechaliśmy o godz. 9, a po godz. 12 jechaliśmy już do Polski.:)

www.autazniemiec24.pl
info@autazniemiec24.pl
tel. +48 570571582

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „VW Touran 1.9 TDI z 2013 roku. Od pierwszego wlaściciela. Cena – 7500€

Dodaj komentarz

Zadzwoń!