Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

W trakcie przeglądu trafił na minę! Sprzedawca samochodu go oszukał [Wojny samochodowe]Oglądaj „Wojny samochodowe” w TVN Turbo oraz w Player.pl: https://player.pl/programy-online/wojny-samochodowe-odcinki,4404/odcinek-4,S04E04,80227
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Paweł Miszta i Przemysław Szafrański zawodowo handlują samochodami – to uważni łowcy okazji i twardzi negocjatorzy. W trzeciej serii „Wojen samochodowych” znów będą toczyć boje o to, który z nich zarobi więcej. Ich cel pozostaje niezmiennie ten sam: tanio kupić, sprzedać drożej. Żeby jednak transakcja zakończyła się sukcesem, trzeba się bardzo dobrze przygotować, a czasami mocno napocić – przekonaj się, kto tym razem będzie miał lepszą głowę do interesów!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

39 komentarzy do „W trakcie przeglądu trafił na minę! Sprzedawca samochodu go oszukał [Wojny samochodowe]

  1. Wiejski filozof i totalna maruda, nie da się słuchać… a to za gorąco, a to zimno, a to się mu nie chce, autem nie będzie jeździł przed zakupem, masakra. I tekst: "prawo jazdy Pani ma?" rozwala pompkę.

  2. Tragedii wcale takiej nie ma. To typowa Januszerka napalać się na potencjalnie drogie w utrzymaniu auto i liczyć,że tak nie będzie.Zanim się kupuje auto to się myśli czy będzie mnie stać na jego serwis.

  3. Ha ha.. ha.. 1. Dlatego nie kupilem Freelendera nigdy.. 2.. Pewien handlarz przez telefon mówił mi, że nie "wyjdą na zdjęciu" rysy na błotnikach.. Zajeżdżam do typa: – rysy grubości palca.. 3 x po każdej stronie i o dł. po 20 cm.. No ale gdyby wysłał zdjęcia….Nikt by przecież nie przyjechał kupić grata itd..

  4. Nigdy nie ogladałem aut od spodu. Jak na razie nie wpakowałem sie na mine. Fury nówki salon albo max 2 letnie, choć wiem że różne cuda sie zdarzają to narazie jeszcze mnie nie oszukali.

  5. Ha nie ma to jak Polska cieszy czyjeś nieszczęście a teraz Pan mechanik i handlarzyna za 10 nacioł się na kolegę po fachu z rękoma ubabranymi gównolitem.

  6. Oglądając takie programy jak zawodowi handlarze czy wojny samochodowe idzie zatracić rozum na co zwrócić uwagę podczas zakupu samochodu, jak przystało na program poświęcony tematyce samochodów, reżyserując ten gniot moglibyście umieścić kilka wskazówek na co głównie zwracać uwagę podczas zakupu używanego samochodu.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com