Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Warsaw Motorcycle Show 2022. Jak wyglądały targi motocyklowe w Warszawa Ptak Expo po pandemii?Ta edycja targów z pewnością zostanie przez wszystkich dobrze zapamiętana. Od poprzedniej edycji minęły ponad 3 lata. Pandemia wybuchła tuż przed edycją 2020. W międzyczasie wybuchła też wojna w Ukrainie. Idąc na Warsaw Motorcycle Show 2022 wkroczyliśmy w nową erę.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

36 komentarzy do „Warsaw Motorcycle Show 2022. Jak wyglądały targi motocyklowe w Warszawa Ptak Expo po pandemii?

 1. Zapraszam do Szwajcari , mieszkam tam już od kilku lat, super traski blisko do włoch, austri, i francji ,bardzo pieknie ale uwaga na predkośći bo 12 km/h więcej i 250 FCH mandaciki , to był szok dla mnie, na trasie 80km/h a autostradzie 120km/h…może się spotkamy na trasce…część

 2. Wstyd a nie targi 200zł za bilety 400zł za paliwo 10 godzin w aucie 20 min na Expo żenada pusta hala więcej niż motorów to było stanowisk z lumpexu

 3. Może prowadzący kanał YouTube odpowie dlaczego lepiej było zrezygnować z wyjazdu na targi mając bilety zakupione w 2019 roku? Dlaczego organizator targów okrył się zła sławą próbując organizować targi w 2020 i 2021? Czyżby dlatego że nie zwracał środków za zakupione bilety nawet po ustawowych 180dniach? Że lekceważył osoby piszące komentarz na stronie Ptak Expo na FB? Na te targi byli zapraszani dealerzy, bo główni importerzy nie zgodzili się wystąpić 😁 Dlaczego nie było m.in Honda, BMW, Harley Davidson, Yamaha? To były targi czy jarmark? Nie żałuję że moja 7 osobowa grupa z Małopolski nie pojechała.

 4. Byłem i powiem szkoda pieniędzy . Gdzie Honda , Yamaha, Suzuki a śmieszny dealer Kawasaki , którego motocykle można zobaczyć oczami bo tak się bał ,że zabezpieczył motocykle aby nikt najlepiej ich nie dotykał. Na wysokości zadania stanęły Benelli, Junak, Zontes i im się należy uznanie za podejście do klienta.

 5. Dawno nie było naszego międzynarodowego "miszcza" Polski w powodowaniu wypadków na pseudo-torze w Modlinie 🙂 Dobrze, że się pozbierał i czekamy na nowe, spektakularne pierdolnięcia!

 6. "W trochę mniejszej skromniejszej formie" to że nie umiecie nazwać rzeczy po imieniu że był to przekręt świadczy też o was. A wy się pod tym wszystkim podpisaliście.

 7. Byłem w Toronto na Moto show masakra… Z dealerow to tylko było bmw z trzema maszynami 2x1000rr i skuter. Paru prywatnych Januszy sprzedających używki i ciuchy również nieznanych marek wątpliwej jakości. Kiedy byłem 3 lata temu było naprawdę super ale to co dzieje się teraz jest po prostu stratą czasu.

 8. Żenada i porażka wielki wstyd 180 zł za dwa bilety plus paliwo 20 minut zwiedzania i do domu zmarnowane pieniądze tak mało wystawców jeszcze nigdy nie było, 3 lata temu byłem zachwycony więc dałem się oszukać

 9. Niesamowite targi, możliwość poznania ciekawych osobowości, oraz uzyskania wiedzy doświadczonych kierowców motocyklowych i firm. Coś pięknego !
  Pozytywni ludzie, którzy tam byli pokazali, że marzenia są możliwe i nie można się poddawać w ich realizacji. Dodali dużo motywacji, do sięgania po to co wydaje się niemożliwe. Te targi zdecydowanie na długo pozostaną w mojej pamięci.

 10. Brakuje rozmachu na tych targach. Wystawianie harley Warszawa Triumph Warszawa , stoi kilka motocykli, żadnych ubrań gadżetów . Te stoiska powinny być wręcz zawalone gadżetami . A tu pustki. Średnio jak za 130 wjazd (płatność na miejscu)

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!