Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Warszawa 223 kombi

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

15 komentarzy do „Warszawa 223 kombi

  1. U mnie na podwórku w drugiej połowie lat 80-tych stała taka Warszawa kombi na podwórku, miał ją jakiś młody człowiek. Po jakimś sylwestrze grupa wandali wybiła jej szybę w tylnych drzwiach sankami i stała tak z nimi do lata. Potem gdzieś zniknęła. Na pewno nie był to kolor fabryczny, ale pordzewiała jakoś nie była. Pamiętam ją, bo jako dzieciak, latało się tam wokół niej często, fajnie śmierdziała, jak prawdziwy samochód, gumą, benzyną i lakierem. Obok w bloku starszy dziadzio miał drugą, ale sedan, biała była. Pamiętam, jak ją po weekendach picował, siedzenia wyjmował, coś tam z silnikiem robił, itd.. Dziadzio miał z nią chyba jakiegoś zajoba, ale co prawda to prawda, wymuskana była do przesady. I Warszawa ta zniknęła i ten dziadzio już na pewno ze ćwierć wieku minimum już ziemię gryzie. Cóż.. Wszystko mija i przemija. A jak jakaś Warszawa gdzieś się zachowała jeszcze, to warto ją trzymać i odtwarzać. Te samochody z każdym dniem zyskują na wartości.

  2. Varšava licence sovětská Poběda, nysa používala stejně jako žuk všechno sovětské. Sovětské motory, převodovky, osy, kola, brzdy, topení , řízení no prostě všechno sovětská VOLGA.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!