Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Warszawa M20 Norka – Historia wyjątkowego klasyka // Muzeum SKARB NARODUWarszawa M20 to samochód, od którego rozpoczęła się produkcja w Fabryce Samochodów Osobowych, to pierwszy powojenny samochód osobowy. Ale ten egzemplarz jest wyjątkowy. 64 lata trafił do Norwegii, gdzie miał jednego właściciela przez 50 lat. Przez cały ten czas Warszawa pozostawała w oryginalnym stanie bez żadnego remontu. Wprowadzono w nim jedynie kilku modyfikacji ułatwiających poruszanie się po drogach. Niestety śmierć właściciela przerwała ten półwieczny związek. Rodzina bez skrupułów oddała samochód na złomowisko, gdzie stał 10 lat. Film opowiada o jej powrocie i o tym jak to jest mieć 64 letniego klasyka. Ale okazja do publikacji filmu jest nieco bardziej smutna. Właściciela spotkała ostatnio ogromna tragedia a my staramy się mu pomóc.

link do zrzutki
https://zrzutka.pl/tmh3rf

grupa pomocy i wsparcia https://www.facebook.com/groups/3813988708651877/
#MuzeumSKARBNARODU

link do licytacji nadwozia
https://allegro.pl/oferta/warszawa-m20-nadwozie-z-1952-roku-dokumenty-10050645615

link do artykułu na temat tej Warszawy
https://muzeumskarbnarodu.pl/warszawa-m20-1956-historia-niezwykla

Import z Youtube Profesjonalna laweta 24h Warszawa i wiele innych usług, zyskało uznanie tysięcy zadowolonych klientów. Lobhol to przedsiębiorstwo, które gwarantuje długoletnie doświadczenie i sprawną pomoc w przypadku problemów drogowych. Wystarczy pół godziny od zgłoszenia, aby laweta 24h dotarła na miejsce i udzieliła pomocy w dowolnej sytuacji na drodze. Wybierz jakość, błyskawiczne wsparcie oraz znajomość branży lawet w mieście Warszawa

Kilkanaście lat doświadczenia w branży auto
Przyjazd lawety do 30 minut
Uczciwa cena i wysoka jakość
Profesjonalne usługi holowania
Pomoc na drogach warszawy 24h / 7 dni w tygodniu

Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Holowanie aut 24h
W ramach usług pomocy drogowej oferujemy między innymi holowanie aut 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Przyjedziemy na miejsce w ciągu 30 minut i odholujemy Twoje auto z punktu A do punktu B. Zaufaj branżowym specjalistom i zadzwoń do nas

Pomoc po gradobiciu Warszawa

Nasza laweta pomoże w uzyskaniu pomocy na drogach Warszawy w przypadku gradobicia lub innych niespodziewanych wypadków. Udzielimy pomoc też na obrzeżach stolicy, dojedziemy do Ciebie w ciągu 30 minut.

Wyciąganie aut z błota

Auto pomoc (Wawa i okolice) w wyciąganiu aut z błota, pomożemy odholować Twój pojazd 24h na dobę, przez 7 dni w Tygodniu. Nasza pomoc oferowana jest nie tylko w dni powszednie, ale i w święta. Wybierz sprawdzonych specjalistów i postaw na Lobhol.

Autolaweta 24h
Autolaweta oferuje 24h godzinną pomoc w Warszawie i jej okolicach. Ze względu na naszą świadomość nagłych problemów drogowych, oferujemy wsparcie niezależnie od pory roku, czy dni świątecznych. Kładziemy szczególny nacisk na błyskawiczny czas reagowania, dlatego laweta dojeżdża w ciągu pół godziny.

Laweta do wypadku

Oferujemy szybką pomoc lawety nawet w przypadku wznieconego ognia. Nasza działalność cechuje się latami doświadczenia, dlatego jesteśmy w stanie odholować każdy rodzaj auta oraz udzielić specjalistycznej pomocy. Zaufaj nam, zaufaj Lobhol.

Laweta dla motocykli Warszawa

Laweta dla motocykli prężnie działa na ulicach Warszawy. Czas oczekiwania od zgłoszenia incydentu wynosi nie więcej niż pół godziny. Specjalista Lobhol pomoże w holowaniu motocyklu, naładowaniu akumulatora i zagwarantuje dostawę paliwa w nagłej sytuacji drogowej. Z lawetą Lobhol masz stuprocentową pewność pomocy i zaangażowania.

39 komentarzy do „Warszawa M20 Norka – Historia wyjątkowego klasyka // Muzeum SKARB NARODU

 1. Dźwignia zmiany biegów była przy kierownicy , bo przednie siedzenia w samochodach tej epoki były kanapowe (często trzyosobowe co dopuszczały przepisy wielu krajów) i dopiero indywidualne fotele kierowcy i pasażera umożliwiały przeniesienie dźwigni zmiany biegów w podłodze.

 2. Ojjjejj… miło patrzy się na kogoś kto ma szacunek dla auta a przez to ma szacunek dla ludzi. Dla pana, który użytkował przez 50 lat, dla pracowników FSO, którzy wyprodukowali to auto. Wielki szacunek dla prowadzącego.

 3. Hejka szkoda że tak późno wpadłem na ten filmik, auto super – choć ja nie dał bym rady go nie poprawiać 🙂 100 poszła trzymaj się Jacku.
  Robert jesteś zajebi…y gość, teraz Twoje filmy mają jeszcze większą wartość!

 4. A propos bogactwa w Norwegii,
  Mentalność ludzka jest tu (bo tu mieszkam już jakiś czas) jest inna niż u nas.
  Im.Szwedom i Norwegom starcza mały drewniany domek,z jakimś ogródkiem,Saab,Volvo z lat 80tych jeszcze ciągle przemieszczają się po norweskich wąskich uliczkach.
  Powinniśmy może się tego on nich nauczyć, a nie że kto ma zdolność kredytową to BMW M5 kupuje.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!