Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Warsztat samochodowy Kaczlin Auto Mechanika Pojazdowa#WarsztatSamochodowy Auto Mechanika Pojazdowa znajduje się w Kaczlinie, w województwie wielkopolskim. Jego właścicielem jest Błażej Pogorzelczyk.

Oferuje naprawę samochodów osobowych wszystkich marek. Ponadto zajmuje się serwisem samochodów dostawczych o masie do 2,5 t.

Warsztat prowadzi diagnostykę komputerową, która umożliwia między innymi odczytywanie i kasowanie błędów sterowników czy kodowanie. Ponadto ofertę tworzą takie usługi jak:

– naprawa układów napędowych,
– naprawa układów kierowniczych,
– naprawa układów hamulcowych,
– naprawa układów jezdnych,
– naprawa zawieszeń,
– naprawa skrzyń biegów,
– naprawa silników,
– wymiana sprzęgła,
– wymiana rozrządu.

Uzupełnieniem oferty są usługi wulkanizacyjne. Właściciel zaprasza do współpracy klientów indywidualnych oraz właścicieli firm.

#mechanik #MechanikSamochodowy #SerwisSamochodowy #DiagnostykaKomputerowa #UsługiMechaniczne #SamochodyOsobowe #NaprawaAut #NaprawaSamochodów #SerwisSamochodów

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!