Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Warsztat samochodowy Żabin Drab-Serwis#WarsztatSamochodowy Drab-Serwis funkcjonuje od 2020 roku w Żabinie, w województwie mazowieckim. Jego założycielem jest Sebastian Drabot.

Zakład oferuje kompleksowe naprawy samochodów osobowych oraz dostawczych wszystkich marek. Posiada sprzęt i oprogramowanie do diagnostyki komputerowej, które umożliwiają skuteczne odnalezienie usterki.

Warsztat specjalizuje się zarówno w naprawach bieżących (naprawa silnika, naprawa skrzyni biegów) i wymianie części eksploatacyjnych (wymiana klocków hamulcowych i części zawieszenia), jak i w naprawach powypadkowych. Oferuje usługi blacharskie i lakiernicze. W zakresie obowiązków wykonywanych przez wykwalifikowanych mechaników jest także usuwanie korozji i antykorozyjne zabezpieczenie karoserii.

Właściciel zaprasza do współpracy, a w razie pytań prosi o kontakt.

#NaprawaSkrzyńBiegów #NaprawaSilnikówSamochodowych #SerwisRozrządu #DiagnostykaKomputerowa #NaprawyPowypadkowe #RegeneracjaReflektorów #WymianaKlocków #WymianaOleju #MechanikSamochodowy

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!