Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wędkarze utknęli z autem na bezdrożach! #Mobilni_MechanicyOglądaj “Mobilni mechanicy” w niedziele o godz. 14:00 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/mobilni-mechanicy-odcinki,29770/odcinek-3,S02E03,217418
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
„Mobilni mechanicy” po raz kolejny wyruszą w drogę, by ratować z opresji kierowców, których pojazdy uległy awarii.

#tvn #tvnturbo #mobilnimechanicy

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

25 komentarzy do „Wędkarze utknęli z autem na bezdrożach! #Mobilni_Mechanicy

  1. Problem to taki posiadacz 😏, nie rozrusznik. Pewnie chciałby sam być operowany ostrym skalpelem, a nie takim zardzewiałym. "Bo paanie ja tu operacje robię i nie jestem od sprzętu"🤣

  2. Mogła się cela oberwać w aku i też lipton. Miałem raz ta w swoim autku. Wróciłem z trasy, wstawiłem dziada do garażu ale za godzinę wypadł mi znowu wyjazd ja do auta kręcić a on nic. Mierze napięcia i wszystko jasne. Cóż bywa.

  3. Kto to reżyseruje ??? Nie zamówię opel Vivaro w ostrym terenie laweta nie dojedzie a busem przyjechali. Błagam róbcie programy nie na siłę tylko z głową.

  4. Mobilni partacze .Nie ma to jak założyć 20aper jak było 15a.Sprawdzic przekaźnik oraz czy daje napięcie do rozrusznika. Podłączyć komputer sprawdzic błędy przecie to takie proste ale przepraszam zapomniałem przecie autocom czy Delphi mają to i tak będzie wróżyć z fusów .To najlepiej rozebrać pół silnika .

  5. Akumulator nie żyje a geniusze podpinają pod niego inny akumulator kablami zamiast go wymienić… ewentualnie mogli podjechać bliżej drugim autem i wtedy kablami próbować na odpalonym silniku z podniesionymi trochę obrotami żeby alternator coś ładował wtedy miało by to sens… I jak tu auto do mechanika oddać jak oni tylko naciągać ludzi potrafią albo jak się na chu… trafi to fachowo spreparuje jakieś usterki potem kozaka zgrywa co to nie on i o kasę wola

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!