Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Witamy w VolkswageniePoznaj salon i serwis Volkswagen Plichta w Gdańsku, największy obiekt motoryzacyjny w Polsce północnej.

Do Państwa dyspozycji wykwalifikowani Handlowcy, dedykowany Dział Obsługi Flotowej, kilkanaście aut demonstracyjnych, imponująca ekspozycja aut nowych, oraz szeroka gama aut dostępnych od ręki.

W obiekcie znajdują się również Autoryzowany Serwis aut osobowych i użytkowych Volkswagen, Dział Części i Akcesoriów, Stacja Kontroli Pojazdów, oraz Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych.

Ofertę poszerza także sprzedaż aut używanych w programach Das Welt Auto oraz Auta Używane z Gwarancją Plichta, oraz bogata oferta usług finansowych, takich jak kredyty, leasingi i ubezpieczenia.

————————————————————————————

Volkswagen Plichta
Gdańsk
ul. Lubowidzka 42
tel. 58 323 42 00
www.plichta.vw.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!