Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wladimirec T-25A – wymiana filtrów paliwa i odpowietrzanie układu wtryskowegoWitam,
w tym filmie prezentuję szybką wymianę filtrów paliwa w ciągniku T-25A.
Po tej czynności należy odpowietrzyć układ wtryskowy i możemy cieszyć się dalszą jazdą. 🙂

Zapraszam do oglądania, subskrybujcie, lajkujcie, komentujcie, udostępniajcie i czekajcie na kolejne produkcje, trzymajcie się! 😀
@RozQuad Jazdy

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

12 komentarzy do „Wladimirec T-25A – wymiana filtrów paliwa i odpowietrzanie układu wtryskowego

  1. Siema . Dostalem tez Władka w spadka po dziadku z 80 roku .ja ogonie mieszczuch jestem ale sentyment jest:) mam do Ciebie takie dwa pytania resztę zrobiłem na podstawie twoich filmików. Jak założyć linke obrotomierza juz jej nie ma jeszcze jak dziadek żył i jaka farba malowałeś swojego ze jak orginal wygląda? Pozdrawiam.

  2. Wymieniałem filtry paliwa nie pamietam już którego dnia ale to było bodajże pod koniec lipca tamtego roku 23 lipca albo wcześniej trochę i od tamtego czasu zastanawiam się czy dobrze to zrobiłem bo nie ruszałem na pompie odpowietrzanika czy to wpływa źle na niego jeżeli tego nie zrobiłem ? Boje się że się pompa może zacierać.

  3. Zawsze z zazdrością oglądam filmy z Twoim Władkiem, rewelacyjny stan.😍 A nie wiem czy też się z tym spotkałeś, ale niektóre uszczelki np. ta od filtra olejowego (bąka) dostępne w sprzedaży mają jakieś dziwaczne rozmiary i są albo za duże albo za małe. Kupiłem kilka w kilku sklepach, żadna nie pasowała i ostatecznie musiałem wziąć trochę większą, dociąć ją i o dziwo trzyma elegancko i nie cieknie. Z filtrami paliwa obawiałem się, że to samo będzie, dlatego jeszcze tego nie rozbierałem, bo na razie chodzi elegancko, a niestety jak się źle poskłada to Władki mają tendencje do zapowietrzania (niektórzy nawet z tego powodu wywalają te odstojniki, podobno pomaga – tak tylko słyszałem)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!