Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wpływ stanu soczewki na moc XenonówPorównanie mocy światła soczewki wypalonej i dobrej. Filmik przedstawia na żywo, jak wielki wpływ ma odbłyśnik na moc światła.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

12 komentarzy do „Wpływ stanu soczewki na moc Xenonów

  1. najbardziej fachowym określeniem jest lampa ksenonowa:) Lampami (nie mylić z reflektorami) nazywa się wyładowcze źródła światła, czyli takie gdzie świeci łuk elektryczny, a najdokładniej mówiąc plazma wokół łuku elektycznego

  2. bardzo ważnym i dużym problemem jest też emisja UV przez lampy ksenonowe (żarówki halogenowe nie emitują UV) do tego wysoka temperatura. W nowych samochodach odbłyśniki wykonane są najczęściej z tworzyw sztucznych i potrafią się nawet nadtopić bezpośrednio nad źródłem światła

  3. A samo zużycie powstaje na wskutek temperatury czy natężenia światła/fotonów? Rozumiem, że proces ten następuje stopniowo z każda minutą włączonych świateł?

  4. Ciężko jest ocenić żywotność odbłyśnika ponieważ różnie są wykonywane regeneracje. Prawidłowo wykonana powinna wytrzymać ok. 150-200 tys. km., kiepska usługa ok. 50 tys. km..

  5. Po jakim okresie od nowości odbłyśnik się wypala tak jak zaprezentowane w filmie? Wymieniałem u siebie w Avensisie i zastanawiam się po jakim czasie znów mnie czeka taka przyjemność…

  6. Oczywiście jest to palnik jednak potocznie przyjęło się określenie "żarówka xenonowa" i jest ono zrozumiałe nawet przez laików a nasze filmy kierujemy do szerokiego grona odbiorców.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!