Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wszystko co musicie wiedzieć o Copart | Import samochodów z USA Poradnik cz. 2W tym filmiku zajmiemy się największym domem aukcyjnym w USA jakim jest Copart. Czym się zajmuje, kto tam sprzedaje, kto kupuje, z kim rywalizujemy na aukcjach. Jak to właściwie się stało, że samochody z USA potrafią być tak tanie?
W moich filmikach będę poruszał kolejno wszystkie etapy importu pojazdu zza oceanu…
Postaram się podzielić z Państwem moimi doświadczeniami, tak abyście zrozumieli mechanizm naszej działalności, jak również poznali potencjalne zagrożenia.
Jestem pewien, że gdy zrozumieją Państwo jak pracujemy oraz jak minimalne ryzyko niesie ze sobą ROZSĄDNY zakup pojazdu w USA, sami poczujecie w tym szanse dla siebie.
🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗
Subskrybuj nasz kanał aby dowiedzieć więcej na temat importu pojazdów z Ameryki.
Dołącz do nas na facebook’u, gdzie dowiesz się jeszcze więcej na temat całego mechanizmu związanego z importem zza oceanu.
Lub zajrzyj na naszego bloga: https://bit.ly/PojazdyUSA
Chcesz kupić pojazd z USA lub Kanady?
Zadzwoń 📞 668 – 831 – 466
Lup napisz 💻 biuro@pojazdyusa.pl
www.PojazdyUSA.pl
Zapraszamy do współpracy!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!