Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

WUJA THC? O CO CHODZI!? CZYLI KOLEJNY DZIEŃ NA WARSZTACIE🚗 Dzisiaj w „AUTODYŻURZE” dalsze zmagania z A6! 🚗

Siemka!

W dzisiejszym odcinku zrobimy podejście do wymiany turbin w A6, zajrzymy do campera, którym zajmuje się Marcin, i przyjrzymy się jak idzie mu praca nad nagłośnieniem. Przekażę też kilka ciekawostek o znajdującym się na warsztacie BMW – zapraszam do oglądania!

📢 EKG Auto Serwis znajdziesz na:
Facebooku: https://www.facebook.com/EKGAutoSerwis
WWW: https://ekgautoserwis.pl/
Instagramie: https://www.instagram.com/auto_dyzur

📍 EKG AUTO SERWIS
Skórzewska 14A
62-081 Wysogotowo
Email – biuro@ekgautoserwis.pl

#AUTODYŻUR #EKGAUTOSERWIS

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „WUJA THC? O CO CHODZI!? CZYLI KOLEJNY DZIEŃ NA WARSZTACIE

  1. Jedna biała a6, druga biała a6, a i białe a7 się znajdzie widzę. Jak w komisie;) czyli na vagach to się znacie. Szkoda że Wy nie pod Warszawą bo bym Superba podprowadził.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!