Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wyciągarka Elektryczna – Poradnik TerenwizjiPrawie wszystko o wyciągarkach elektrycznych
stosowanych w autch terenowych
http://www.terenwizja.pl
http://www.facebook.com/Terenwizja

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

38 komentarzy do „Wyciągarka Elektryczna – Poradnik Terenwizji

  1. a ja mam chińską wyciągarkę już 8 lat i jak na razie nie mam zastrzeżeń – nadal leży zapakowana w pudełku tak jak mi ją przysłali – miała służyć do wciągania przyczepki na podjazd tyle że przyczepka okazała się zbędna – kupiłam drugie większe auto.

  2. Kurde zarąbisty odcinek. Gość wie co sprzedaje. Dobrze wiedzieć bo coraz bardziej dojrzewam do offroadu. Może nie taplanie się w błocie póki co ale jednak. Wielkie dzięki.

  3. 1:45 przełożyć line przez zblocze "przelinowac line np. przez szekle"( w żurawiach stosowane bardzo często przelin-owanie ) może warto wytłumaczyć? nie zawsze trzeba kupować,używać wciągarki bardzo mocnej wystarczy line przeciągnąć np. przez drzewo a później przez szekle(zblocze) w samochodzie. Tak samo lina i wciągarka mają lżej. Jeśli używacie wciągarki bardzo rzadko nie trzeba wydawać 2500zł na super mocna wciągarkę wystarczy dłuższa lina i szekla przy zderzaku.

  4. Siła uciągu? a nie lepiej by było oznaczać wciągarki siłą podnoszenia? np: przykręcona do sufitu podnosi 2 tony. To oznaczenie mówi wszystko,więc łatwiej dobrać do moich potrzeb i wagi pojazdu. Uciąg to również opory tarcia(np.błoto,strome zbocze) tego nikt nie liczy.

    …a gdybym się ustawił na torach kolejowych z wciągarką np.model 12000 to myślę,że pociągnę wagon 20tonowy,a z błota traktora nie wyciągnę…!?

  5. Czy taka wyciągarka najtańsza jest dobra ale do miasta do pracy (np stawiać słupy reklamowe mają max 100kg-150kg) była by W pojeździe. Zależy mi na tym że jak wywalą słupa 3 metrowego można by było w jedną osobę go postawić do pionu. bo lepiej 1 osoba niż 3 osoby wzywać do postawienia takiego słupa

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!