Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wydałem 4760 na serwis BMW E46 (V#63)

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Uszanowanie. Dziś przedstawiam Wam najnudniejszy #vlogerson na jutubie – gadająca głowa czyta z kartki. Jak #kurde mogłem coś takiego nagrać?! Gdzie się podział mój szacunek do widzów?!

To wszystko przez skręconą kostkę…
Psycha mi siadła.

– – – – – – – – – – – – –
POWIĄZANE VLOGERSONY
– – – – – – – – – – – – –

O problemach z autem:
BMW E46 – trzęsie, terkocze i jęczy (V#59)
https://youtu.be/eIvSHDZoUnY

O niesmaku po odbiorze auta z serwisu:
BMW E46 | Niesmak pozostał (V#61)
https://youtu.be/0GT4_cx9yfs

O skręconej kostce:
Skręcona kostka i takie tam (V#62)
https://youtu.be/pfiJ9t9Gj1U

– – – – – – – – – – – – –
FAKTURA
– – – – – – – – – – – – –

Strona 1:
http://www.blogomotive.home.pl/blog/wp-content/uploads/2017/10/f1.jpg

Strona 2: http://www.blogomotive.home.pl/blog/wp-content/uploads/2017/10/f2.jpg

– – – – – – – – – – – – –
KOSZULKI
– – – – – – – – – – – – –

Firmowa Blogomotive:
http://sklep.ultime.pl/slownik/29,blogomotive

Coffee First:
http://raw-wear.com/product/coffee-first

Nissan Skyline:
http://shop.youngtimerwarsaw.com/produkt/koszulka-yw-basic-nissan-gtr/

Alfa Romeo Giulia:
http://sklep.ultime.pl/produkt/768,t-shirt-alfa-romeo-giulia

Entwicklung 21 BMW:
http://sklep.ultime.pl/produkt/395,t-shirt-entwicklung-21-bmw

Renault Megane R26.R:
http://sklep.ultime.pl/produkt/705,koszulka-renault-megane-r26-r

…a zieloną koszulkę #KURDE zrobiłem sobie sam w jakimś generatorze koszulek.

– – – – – – – – – – – – –
MUSIC
– – – – – – – – – – – – –

Song „Lucy” appearing on „Be Love Not Fear” by Cullah
Available at: http://www.cullah.com
Under CC BY SA license https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

30 komentarzy do „Wydałem 4760 na serwis BMW E46 (V#63)

 1. Sytuacja jest taka, że jestem debilem i ta cała przemowa o tym, że zrobili mi ręczny tylko w 1 kole jest durna – wszak mówiąc o tym trzymam szczęki i tarcze z obu kół. Nie drążmy tego, ZROBILI DWIE STRONY, mój błąd.

 2. Hehe, ja przez zime "restaurowalem" BMW Z3 ….. peklo 12tysiakow 😂 . Tyle ,ze wszystko nowe w zawieszeniu i hamulcach ,a robota moja. Teraz jezdzi jak nowa. Pozdro

 3. Przykro mi to pisać, bo bardzo lubię twój vlog, ale dajesz się naciągać jak młody Kazio. Jarasz się tym tym, że do Ciebie dzwonią i ustalają każdą pierdółkę po pięć razy, co jest do roboty. Niestety ale każdy kosztorys należy rozpatrywać pod kątem ilości r-h na daną czynność, a przy podsumowaniu przeliczyć jeszcze raz r-h roboczogodziny czy np. 3tPLN kosztów robocizny odpowiada temu że twoje auto spędziło (nie w warsztacie 72h) 12h na podnośniku.
  Wychodzi na to że szefuncio za każdym razem ma pomysł na obrabowanie Ciebie i dzwoni informując o swoim zamiarze i przedstawia Ci kwoty. Ty to łykasz za każdym razem jarając się jak cymbał, a potem płaczesz nad fakturą.

 4. Płyn chłodniczy na 120PLN? Też mnie kiedyś pewna cipa, żona mechanika skasowała za płyn 180PLN albo 120PLN. Było to chyba z 10 lat temu. A ja ciągle chodzę i szukam takiego płynu co kosztuje 180PLN albo 120PLN i nie mogę kuwa znaleźć żadnego powyżej 60PLN. Od 10lat szukam. Najgorsze jak pazerna baba dorwie się do fvat. Ty też trafiłeś na żonę mechaniora, co to pojechał do hurtowni i kazał swojej cipie wystawić fvat a ta przemnożyła wszystko przez 2, jak to baba.
  Pozdrawiam serwis Tołkacz w W-wia. Ten wasz remont głowicy będę pamiętał do końca życia, tak długo jak mi przelewa się olej przez uszczelniacze. Mam tę wadę do dziś i nie tylko tę.

 5. Kurcze, ale mało zapłaciłeś. Jak pojechałem swoim autem to mi wyliczyli 15 tyś za rzeczy „musi być zrobione teraz” i drugie tyle za rzeczy „lepiej to szybko poprawić”, i pewnie z 15 by jeszcze wyszło za rzeczy „warto to jeszcze poprawić na przyszłość”.

 6. Nom, mechanicy sobie lubią zarobić na częściach. Mnie skroili ~250 zł na rozrządzie xd Ale w sumie masz ten komfort że jedziesz z usterką i niczym się nie martwisz. A tak kupisz część, potem nie pasuje. Usługa dopasowania części może być coś warta, ale nie 30% ceny jak w moim przypadku

 7. Nie wiem co wy macie za dochody że tyle rzeczy się psuje😖. Mam 15 letnia elantre w LPG. Zrobilem 145 tys km i 2 x zmieniłem olej i filtr. Raz paski i rozrząd. Raz tarcze i klocki. Auto ma 245 tys i śmiga wszystko sprawne. Jest tańsze niż kwota jaką ty wydałeś na naprawę beemwu. Po co mieć tak drogie auta na utrzymaniu???

 8. U mnie w warsztacie gdzie pracuje przy Bmw zapłacił bys podobnie a moze i wiecej ale reczny bylby zrobilony konkretny z nowymi tarczami i klockami.innaczej nie robimy chyba ze klient tak chce.

 9. Coś tak czułem ze miales coś wspólnego z deskorolka jak zobaczyłem na twoim innym filmie buty etnies. Mega przypominasz rojov13 charakterem. Super gość z cb, leci subik 5!

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!