Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana brudnego filtra paliwa i kłopoty…Wymieniamy filtr paliwa, za pomocą procedury napełniania.
Kolor paliwa w filtrze – ciemno czarny?!
Niestety pompa paliwa się zawiesiła i cała akcja się nieco przeciągnęła.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

40 komentarzy do „Wymiana brudnego filtra paliwa i kłopoty…

  1. szkoda aku, było plaka za przepławką zapodać,załapał by od strzała, a czarny filtr to jak ktoś pisał wcześniej może szczotki, albo tandem olej puscza,,,, ale po wymajanie filtra , parę razy przekręć kluczyk żeby pompa napompowała i pali BKD ,, nawet nie chce mi się kabla podłączać przy takiej opercji, to samo z 1.9 z filtrem demonowalnym ATD np.

  2. Wada silników z pompowtryskiem to gniazdo pompowtrysku plus uszczelki. To podczas pracy silnika nie siedzi na sztywno tylko pracuje gniazda gumki się wyrabiają i zaczyna do paliwa dostawać się olej silnikowy… Tandem rzadko pada

  3. Po 15 tysiacach syf. A w ksiazce serwisowej kielich czyscic co 5 lat lub 90 tysiecy kilometrow. Kupilem takiego jak mial 87mtysiecy i syf wybieralem lyzka a nie strzykawka, poprzedni wlasciciel sprzedal po wymianie pompy paliwa. Zawsze kupuje sloik ropy po majonezie 0,7 litra.

  4. Tak jak ktoś wspominał pompa tandemowa i uszczelniacze pompek dlatego oliwę ciągnie do zbiornika. W sumie też ta w zbiorniku przydałoby się wymienic jak się zaciera.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!