Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

WYMIANA CHŁODNICY KLIMATYZACJI LEXUS IS200 2002r.Na przykładzie Lexusa IS200 polifta z 2002r pokazuje jak samemu można wymienić chłodnicę klimatyzacji w ok 3 godz bez potrzeby wydawania kasy na mechaników którzy w większości (mówię tu o swoim przykładzie) biorą grubą kasę za takie naprawy i na ogół nadal coś jest nie tak),dlatego postanowiłem to zrobić na własną rękę i mieć pewność jak to jest zrobione. Jest to mój pierwszys film tego typu więc proszę o wyrozumiałość i konstruktywne komentarze.
W miarę jak coś będzie do zrobienia w miom ISie będę wrzucał relacje z takich napraw. Być może dla kogoś okażą się pomocne 😀
Z góry przepraszam za jakość ale niestety youtube trochę ją obciął 🙂

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „WYMIANA CHŁODNICY KLIMATYZACJI LEXUS IS200 2002r.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!