Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana demontaż klosza BMW F10/F11 – Jak rozkleić reflektor twardym kleju – Rozklejanie lampyAby skutecznie rozkleić reflektor należy umieścić go na ok 7-10 minut w nagrzanym piekarniku w przybliżeniu 120°C. Po wyjęciu z piekarnika proszę podważyć obudowę od klosza tak aby utworzyła się szczelina umożliwiającą wprowadzenie płynu. Jeżeli lampa wystygnie a nie została całkowicie rozklejona należy czynność powtórzyć.

Produkty wykorzystane do realizacji:
http://www.xenon24.eu/pl/klosze/837-klosz-do-reflektora.html
http://www.xenon24.eu/pl/home/1116-plyn-preparat-do-rozklejenia-lampy-twardy-klej.html
http://www.xenon24.eu/pl/regeneracja-lamp/861-klej-do-lamp.html
http://www.xenon24.eu/pl/soczewki-projektory/1084-szczypce-do-rozklejania-reflektora-szkla-klosza.html

HURT – DETAL

www.Xenon24.eu

Regeneracja reflektorów – Kraków
tel. 530-450-350
tel. 501-172-559
tel. (12)393-58-81
info@autogamma.pl
www.reflektory.autogamma.pl – regeneracja odbłyśników – polerowanie reflektorów – aluminizacja soczewek

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

17 komentarzy do „Wymiana demontaż klosza BMW F10/F11 – Jak rozkleić reflektor twardym kleju – Rozklejanie lampy

  1. Zakupiłem preparat i jestem jak najbardziej usatysfakcjonowany jego działaniem, znacznie ułatwił mi prace na twardym kleju. Jedyne do czego można by się przyczepić to mała ilość jak na dwie lampy.

  2. Witam, korzystałem z usług waszej firmy dwa razy przy przeróbce lamp z anglika na europe i byłem zadowolony, teraz chciałbym się sam zabawić w przeróbkę i pytanie czy lampy do Passata b6 2006r rozkleję bez użycia tego specjalnego płynu?

  3. To jest jakiś fake. Po 5 min już klosz lampy się rusza!!!!!

    Od razu pisze aby nie było ale. Ten płyn kompletnie nic nie działa na twardy klej jaki jest użyty w lampach audi A3 8p polift.
    Zero działania czy ciepło 150 stopni czy zimno. Stopiłem całą lampę na testy a a klej nie zmienił konsystentcji czyli dalej twardy jak skała.

  4. Jaki jest najlepszy sposób na usunięcie twardego kleju z obudowy ? Czy można kupić jakieś narzędzia do tego przeznaczone ? Ponieważ udało mi się rozkleić lampę dzięki zestawowi z allegro do rozklejania lamp na twardym kleju. Lecz niestety bardzo ciężko jest wogole ruszyć ten klej z obudowy…

  5. @Auto Gamma – Zauważyłem, że na początku wyjmowane są "zszywki" z lamp. Czy po użyciu kleju butylowego (ponownym sklejeniu) należy również "zszyć" klosz i obudowę ze sobą? Czy podczas pracy reflektora i jego nagrzewaniu podczas codziennej eksploatacji – klej butylowy nie rozklei się ?

  6. ja właśnie zakończyłem przeróbke lamp w Scirocco i wzorowalem się na tym filmie i ten płyn daje dużo bez niego raczej trzeba dużej siły użyć co niszczy obudowę a tak praktycznie nie naruszona:)

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!