Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana filtra odmy. BMW e39 530d.W filmie możecie zobaczyć jak wymienić filtr w odmie, wymiana jest banalnie prosta dlatego warto ten filierek kontrolować i wymieniać. Brudny filtr może powodować niekontrolowane wycieki oleju, u mnie takie wycieki przy brudnej odmie się pojawiają, wycieki widoczne są po prawej stronie w okolicy turbiny, po wymianie filtra ustępują.To czy filtr jest zatkany bardzo prosto sprawdzić odkręcając korek wlewu od oleju, jak można zobaczyć to w filmie, na czystym filtrze po odkręceniu korka nic się nie wydobywa. Z czasem jednak w miarę jego zabrudzenia będzie widoczny dymek, gdy jest go dużo to oznaka że pora skontrolować odmę. Brudna odma potrafi również zimą zamarznąć. Nie bagatelizujcie jej wymiany .

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Wymiana filtra odmy. BMW e39 530d.

  1. Świetny kolejny materiał. Dodam od siebie że kompletna odmę powinno się wymieniać co max 60k km. A filterek co drugą wymianę oleju. Ja wymieniam fikter przy każdej wymianie oleju (wymieniam wszystko co max 12-13k km powietrza, kabinowe, paliwa) U siebie wymieniłem na kompletny zestaw od febiego (dupy z jakością nie urywa 🤦‍♂️) Pozdrawiam i czekam na kolejne materiały z 530d

Dodaj komentarz

Zadzwoń!