Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana filtra paliwa Fiat Croma 1,9 JTD (2005-2011)Film przedstawia krok po kroku samodzielną wymianę filtra paliwowego.
Filtr paliwa w aucie po liftingu. Starsze Cromy miały obudowę rozbieralną i wymienny tylko wkład (środek). Tutaj wymieniam cały filtr.
Zapraszam na stronę FB https://www.facebook.com/cichy.napraw…
Wykorzystano muzykę std. YouTube.
Chances – Silent Partner

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Wymiana filtra paliwa Fiat Croma 1,9 JTD (2005-2011)

  1. U mnie też po wymianie pojawił się błąd. Wyczyściłem czujnik, wtyczka dobra, filtr był opóźniany i nic nie pomaga. Normalnie dramat.

  2. Czy oprócz przykręcania kluczyka w stacyjce odpowietrzałeś w jakiś sposób układ? Pytam bo przy wymianie filtra paliwa w innych dieslach, bezpośrednio po wymianie, mimo kilkukrotnego przykręcania kluczyka bez odpalania, kręcę czasem z kilka minut…

  3. Witam. Po wymianie filtra paliwa w jednostce 1.6 multijet wyskoczył mi błąd wskazujący obecność wody w paliwie. Czynności wykonałem tak samo jak Ty. Jakieś sugestie co mogło się stać? Odpowietrznik trzeba na maxa dokręcić?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!