Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana Filtra Paliwa Ford Mondeo 1.8 TDCI + APEL AlicjaWitajcie dzisiaj oprócz wymiany filtra paliwa wyjątkowo mała prośba o pomoc
Z góry dziękujemy

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Wymiana Filtra Paliwa Ford Mondeo 1.8 TDCI + APEL Alicja

  1. Dziś wymieniałem filtr paliwa 1.8 TDCi 2008r Anglik. uszczelka w starym była na filtrze. Zrobiłem jak na filmiku uszczelka pod filtrem, ropa wlana w każdy przewód strzykawka, odpowietrzałem również tym zaworkiem u góry efekt Silnik nie odpala nawet po 9x kręcenia totalnie brak reakcji. Zmieniłem uszczelkę na górę filtra, tak jak było na starym filtrze i auto odpaliło od strzała … Wiem jedno przy następnej wymianie zakładam odrazu uszczelkę od góry na filtr. Filtr firmy Crosland. Auto jeździ całe czas dobrze.

  2. jak dla mnie żeliwny blok i żeliwna głowica to dobre rozwiązanie, minimalnie wolniej się nagrzeje taki silnik ALE w przypadku klienta, który zbyt mocno eksploatuje na zimnym silniku to nie pójdzie uszczelka pod głowicą, nie pęknie głowica, zrozumiem krytykę do mojej teorii

Dodaj komentarz

Zadzwoń!