Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

WYMIANA FILTRA / POMPY PALIWA HONDA JAZZ II by AdamWykonywałem to po kupnie JAZZa w 2017 roku, nie miałem wówczas swojego Garażu ;)), konta na youtube, wykonywałem to na wsi u wujka, dlatego tylko forma prezentacji i krótki film pod koniec filmu:). Rób to gdy w baku jest mało paliwa, uwaga to benzyna z dala od ognia itp, odłącz akumulator gdy to robisz.
1. Demontujesz tunel środkowy
2. Odpinasz przewody od pomp, oraz kostkę elektryczną
3. Odkręcasz nakrętkę obudowy filtra paliwa, tępy przecinak i młotek, lub specjalny klucz polecam se go kupić na all.. o, itp
4. kupno filtra jak na zdjęciu w prezentacji
5. demontaż i montaż
7. rób zdjęcia krok po kroku byś wiedział jak to skręcić8. Dzięki pompce na wkrętarkę usunąłem paliwo wyczyściłem bak na pomadę i zalałem świeżego paliwa !!!!!. T

Taką operację zawsze robię po kupnie używanego auta o ile mam czas.
Szczególnie zalecam to dieslu z common rail (opiłki test)

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!