Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana filtra powietrza 1,6 Vti – ukryta śruba – Citroen, Peugeot, BMW i Mini.Szybka wymiana filtra w Citroenie C4 Picasso.
Silnik stosowany również w BMW, Peugeot i Mini.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Wymiana filtra powietrza 1,6 Vti – ukryta śruba – Citroen, Peugeot, BMW i Mini.

  1. Dzień dobry 🙂 bardzo podobają mi się pańskie tutoriale odnośnie C4 Picasso. Mam takie auto od niedawna, ale dzięki Pańskiemu filmikowi udało mi się zdjąć tapicerkę drzwi pasażera i samodzielnie wymienić lusterko zewnętrzne. Dzisiaj natomiast pojawiły się strzały ogranicznika drzwi, ale widzę, że i na to ma Pan poradnik 🙂 czeka mnie również wymiana filtrów, które dzięki Panu zmienię samodzielnie. Planuje montaż LPG w moim C4 Grand Picasso 1.6 VTI, ale trochę boję się inwestować w to auto w związku z opiniami na temat nadmiernego zużycia oleju przez ten silnik. Czy Pan również zauważył u siebie spalanie oleju, czy to tylko mit? Ma Pan jakiś patent na sprawdzenie poziomu oleju? Bo u mnie zawsze ten bagnet jest cały czarny o czym również piszą internauci mający ten sam problem. Pozdrawiam i czekam na kolejne poradniki 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!