Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana Filtra Powietrza Ford Kuga Escape mk2Muzyka Slynk – X Ray Vision

Przemysław Stępień przemekodforda@gmail.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Wymiana Filtra Powietrza Ford Kuga Escape mk2

 1. Witam.
  Dzięki za filmik!
  Czy ktoś rzuca symbolem jaki to filtr? – bardzo proszę…
  Bo zanim zacznę rozkręcać domowo, to chciałbym mieć drugi na wymianę…
  Pozdrawiam! 👋😊👍

 2. Witam panie Przemku, jak by była możliwość nakręcenia odcinka z wymianą oleju w manualnej skrzynii biegów Kugi mk2 lub coś z ta samą skrzynia to było by super😀Pozdrawiam 👍

 3. Witam. Super filmik jak zawsze. Jakie jest twoje zdanie na temat montowania sportowego filtra powietrza np. K&N ? Który ponoć ma zwiększyć ilość powietrza zasysaną do komory spalania co może poprawić osiągi Twojego pojazdu, a możliwość wielokrotnego wykorzystania takiego filtra zmniejsza koszty eksploatacji. Wszystkie produkty firmy K&N są przyjazne dla środowiska. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!