Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana filtra powietrza – Renault Clio 4 w 2 min.Wymiana filtra powierza w Renault Clio 4

Muzyka: T-Mass & Jaxxtone – Gave To Me [NCS Release]
RetroVision – Puzzle VIP [NCS Release]

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „Wymiana filtra powietrza – Renault Clio 4 w 2 min.

  1. Warto byloby dodac jaka wersja silnika

    U mnie w 1.2 benzyna aby wymienic filtr trzeba poluzowac opaske przy przepustnicy, odpiac pare rurek i zdjac kolektor, a nastepnie odkrecic 4 sruby torx. (Filtr jest rownolegle do podłoża, w dolnej czesci kolektora).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!