Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana filtra powietrza Volvo 2.0D Ford 2.0TDCi 136PS (C30 S40 V50 C70 Focus C-Max S-Max)Wymień samodzielnie filtr powietrza w silniku Volvo 2.0D 136 koni (C30, S40, V50, C70) oraz Ford 2.0TDCi 136 koni (Focus, C-Max, S-Max).
Wymiana filtra powietrza to części prac obowiązkowych przy corocznym przeglądzie pojazdu. Nie musisz serwisować samochodu w ASO – tę wymianę możesz przeprowadzić sam zgodnie z naszym poradnikiem.
Zobacz również nasze pozostałe filmy o kasowaniu inspekcji oraz innych wymianach okresowych.

Więcej na http://mr-fix.pl/
Music by Dan-O at DanoSongs.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „Wymiana filtra powietrza Volvo 2.0D Ford 2.0TDCi 136PS (C30 S40 V50 C70 Focus C-Max S-Max)

  1. W wersji po lifcie trzeba ostrożnie odkręcić śrubkę od obudowy od strony kierowcy. Dzis przetrałem kabel od akumulatora +, widoczny na filmiku z prawej strony blaszka nr 2. Mialem przez to małe zwarcie. Takze przy odkrecaniu tej śrubki drugim śrubokrętem przytrzymać sobie kabel i nie ma żadnych przetarć 🙂
    Pozdrawiam mr-fix bardzo dobre filmy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!