Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana filtra powietrza w TICO turbo hehejak wymienić filtr powietrza w TICOlinie

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Wymiana filtra powietrza w TICO turbo hehe

  1. Tico to klasyk ! Bardzo fajne i sympatyczne autko. Napewno do najbezpieczniejszych nie należy, ale dla hobbysty nie to sie liczy. Lubie swojego Tikacza. Rocznik 1996 (prod. Korea) Blacha w idealnym stanie. Tylko gaznik wymaga czestego czyszczenia. Fajny na wycieczki i do ,,odkurzania,, wspomnien z czasow,jak stałem sie posiadaczem nowego z salonu ! Pozdrawiam z DE

Dodaj komentarz

Zadzwoń!