Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

WYMIANA FILTRA W 10sec…FILTR POWIETRZA, FILTR KABINOWY *LEXUS IS200*Wymiana Filtra powietrza jest bardzo ważna, równie ważny jest też filtr kabinowy. Na filmie pokazuje jak wymienić filtr kabinowy oraz powietrza w Lexusie IS200. Rzecz na pozór prosta jednak nie każdy musi to wiedzieć, dlatego postanowiłem to pokazać jakie to proste…

Śledzcie mnie również na IG : @Scorpiolex85

Zostawcie po sobie kciuka oraz suba żeby wiedzieć co nowego dzieje się u mnie na kanale

… i do zobaczenia w kolejnym filmie

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „WYMIANA FILTRA W 10sec…FILTR POWIETRZA, FILTR KABINOWY *LEXUS IS200*

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!