Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana filtrów gazu LPG instalacji BRCJak samodzielnie wymienić filtry gazu LPG w instalacji firmy BRC

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

30 komentarzy do „Wymiana filtrów gazu LPG instalacji BRC

  1. Fajnie tylko diabeł tkwi w szczegółach nie pokazał pan w jaki sposób wcisnął pan ten filterek że nie wystawał plastik bo mnie się nie udało wcisnąć , no ale jakoś się udało skręcić filterek i nie czuć gazu… Pozdrawiam.

  2. Zmień stacje paliw bo silnik tego nie wytrzyma lub instalacja, miałem to samo gdy tankowałem gdzie popadnie, teraz tylko firmowe stacje a na filtrach robię po 20tyś i są jak nowe, pozdrawiam

  3. Wymiana filtra fazy lotnej w twoim przypadku to jakieś nieporozumienie, wrzucasz markowy dobry filtr poliestrowy, a wciskasz najtańszy bubel bibułowy.
    Jeżeli macie drogie dobre listwy wtryskowe brc czy też inne to tymi badziewiastymi filtrami je wykonczycie.
    Tylko filtry poliestrowe skutecznie chronią na lata listwy przed syfem będącym w gazie żadne bibułowe…

  4. Czy ktoś miał przypadek z instalacją BRC gdzie auto po założeniu gazu jeździ idealnie do czasu pierwszej wymiany filtrów gazu po ok roku jakieś 12tys km a mianowicie na drugi dzień po założeniu nowych filtrów auto na gazie zaczyna szarpać nawet gasnąć diagnoza zabrudzona listfa wtryskowa czyszczenie nie do końca pomaga trzeba było wymienić jeden wtrysk i auto jeździ kolejny rok bez problemu aż do następnej wymiany wtrysków i historia się powtarza i tak co roku.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!