Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana kabinowego filtra powietrza Volvo C30 S40 V50 C70 (serwis pyłkowy filtr węglowy)Jak wymienić kabinowy filtr powietrza w Volvo C30, S40, V50 lub C70? Przeciwpyłkowy filtr powietrza powinien być wymieniany raz do roku, w ramach inspekcji stanu technicznego pojazdu.
Zobacz jak wymienić ten filtr samodzielnie, bez odwiedzania serwisu lub ASO Volvo. Ciesz się świeżym powietrzem w swoim samochodzie.

Więcej na http://mr-fix.pl/
Music by Dan-O at DanoSongs.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Wymiana kabinowego filtra powietrza Volvo C30 S40 V50 C70 (serwis pyłkowy filtr węglowy)

  1. Żeby dostać się do górnych śrub trzymających pedal gazu (w szczególności tej od strony filtra) polecam wyposażyć się z dobre klucze nasadowe z nasadką kątową.

  2. Nie wiem jak odkręciłeś te 2 u góry bo ja za h…. nie mogę,mało miejsca ,plecy podrapane od szyny fotela,nie ma jak reki wsadzić,porażka z tym autem. U mnie były dwie śrubki trzymające obudowę filtra a nie jak tutaj jedna na motylek.

  3. chuj w dupe z najgorszymi plagami egipskimi dla półgłówka, który to zaprojektował, ale dzięki temu filmowi wymieniłem to gówno sam- godzine życia zmarnowałem, wyginałem się przy tym jak małpa ale nie wydałem na serwisy złotówki!

  4. Dzięki za filmik, pomocny. Właśnie wymieniłem przed chwilą u siebie. Dostęp to jakaś Makarska, wystarczyło umożliwić wymianę od strony pasażera, przecież tam jest swobodny dostep a tak trzeba się nieźle pogimnastykowac!

  5. Co za MATOŁ projektował miejsce tego filtra… Za kare powinien codziennie wymieniac po kilka sztuk. Wepchnięcie tego filtra na miejsce to najdłuższa zabawa przy całej wymianie. MASAKRA!!

  6. Super! Jedynie czego mi zabrakło to to instrukcji gdzie jest ten czujnik????? Na filmie jest on pokazany już zdemontowany, niby znalazłem coś wyglądającego podobnie ale nie umiałem go zdemontować w efekcie nie wyczyściłem go…

  7. Świetny filmik! ostatnio staram się wszystko wykonywać na podstawię Twoich filmów 😉 Na jaką markę, o rozsądnej cenie, sugerowałbyś mi wymianę tego filtra w Volvo V50? Pytam, ponieważ aktualnie jest tam zainstalowany oryginalny Volvo. Jest wiele różnych zamienników gdzie wymiarowo pasują. Z tym że w oryginalnym filtrze ścianki górna i dolna tego filtra zginają się w każdym kierunku, a w zamiennikach nie zawsze tak jest. A to ważne ponieważ gdy się nie zginają to nie wepcha tego filtra tam bo zbyt mało miejsca.

  8. i o to mi chodziło dzięki wielkie, super pokazane.pamiętam jak przywiozłem clio III 4 miesiące po premierze to tydzień szukałem filtra, a drugi tydzień filtr powietrza silnika, bo gdzie może być filtr w okolicach silnika?za akumulatorem norm.
    a tu na talerzu.Mam pytanie gdzie znajduje się moduł bluetooth w volvo c30 2011r.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!