Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana koła dwumasowego | Patryk Mikiciuk, Adam Klimek | Team TotalJaki jest jeden z najpopularniejszych samochodów na naszych drogach? Z pewnością jest nim Volkswagen Golf 1.9 TDI! To auto jest symbolem solidności, ale posiada również swoje wady. Jakie? Egzemplarz, którym jedzie Patryk Mikiciuk tym bardziej drży i trzeszczy, im bardziej reprezentant Team Total dodawał gazu. Dla Adama Klimka oczywiste było, że odpowiedzialne za to było nieprawidłowo działające dwumasowe koło zamachowe, czyli najczęstsza awaria tej jednostki napędowej. Samochód musiał zostać w warsztacie, bo konieczna była wymiana. Ekspert Team Total od razu wziął się do pracy, demontując na początku skrzynię biegów. Następnie przygotował nowe koło, tarczę, docisk i uszczelniacz wału korbowego. Zobaczcie, jak to się skończyło!

Team Total to miejsce, w którym wszyscy miłośnicy motoryzacji znajdą coś dla siebie. Mamy inspirujące treści i fachowe porady.

TotalEnergies od lat odgrywa istotną rolę w świecie sportów motorowych. Wyścigi i rajdy są dla nas najlepszym źródłem zdobywana doświadczenia, które umożliwia nam prace nad innowacyjnymi produktami. Dzielimy się naszym doświadczeniem z kierowcami, co gwarantuje im optymalną ochronę, niezawodność i wydajność silników. Wszystko po to, aby jako pierwsi mogli minąć linię mety!

TotalEnergies to firma multienergetyczna, która produkuje i sprzedaje energię w skali globalnej: ropę i biopaliwa, gaz ziemny i green gas, odnawialne źródła energii i energię elektryczną. 105 000 naszych pracowników jest zaangażowanych w tworzenie coraz tańszej, czystej, niezawodnej i dostępnej dla jak największej liczby osób energii. Aktywna w ponad 130 krajach firma TotalEnergies stawia na zrównoważony rozwój we wszystkich jego wymiarach, w szczególności w obszarze swoich projektów i operacji biznesowych, które mają przyczynić się do zwiększenia jakości życia ludzi na całym świecie.

Dowiedz się więcej o TotalEnergies: https://www.totalenergies.pl/

https://teamtotal.pl/

https://www.facebook.com/totalenergiespolska/

#AdamKlimek #PatrykMikiciuk #Dwumasa #TotalEnergies

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

29 komentarzy do „Wymiana koła dwumasowego | Patryk Mikiciuk, Adam Klimek | Team Total

  1. Nigdy bym KLIMKA nie posądził że wypowie tyle bzdur w kwestii wymiany koła dwu-masowego na jedno-masowe, przełożyłem w ten sposób przeszło 100 sztuk w najróżniejszych markach , ze wskazaniem właśnie na grupę VAG i nigdy nie było choćby najmniejszego problemu .

  2. Panie Klimek… ręce opadają…. Jakim cudem ustawił pan docisk, który był cofnięty fabrycznie? Tym trójkątem to się ustawia dociski używane, gdzie sprężyny samonastawne dopasowują się do zużywającej się tarczy sprzęgłowej i kasują luz aby sprzęgło brało zawsze tak samo… Więc Adamie…. weź nie pierdziel głupot pod kamerę. Bo to ok, fajnie wygląda ale wprowadza w błąd i naciąga "kowalskiego". Normalny mechanik skasuje go za wymianę sprzęgła – powiedzmy 500zł ( przykładowa cena aby coś było), a "janusz cebulak" skasuje go 500 plus za to, że musiał sprowadzić przyrząd do ustawiania sprzęgła, bo to takie specjalne unytko od teletabałki i inaczej nie da rady…
    Tarcze się łapie dociskiem aby ją lekko ruszać, centruje na wałek (dotoczony lub z jakiejś innej skrzyni) na przyrząd za 2 dyszki w porywach 50zł albo na oko i suwmiarkę aby tarcza tak samo wystawała z każdej strony tak samo, dalej śruby ręka aż już nie pójdą i na krzyż siłą ustaloną przez producenta, składamy, odpowietrzamy wyprzęgnik ( jak jest hydrauliczny) grawitacyjnie albo wymuszoną pompką próżniową tak jak hamulce i gotowe. KONIEC KROPKA. najwięcej zabawy jest zawsze z wytarganiem skrzyni.

  3. Znacie powiedzenie krowa ,która dużo ryczy mało mleka daje. Omijam warsztaty, gdzie jest duży przerób samochodów, są mocno reklamowane oraz serwisy autoryzowane . Opinie poczytajcie co ludzie piszą, gdyby nie to , ze sam kilka razy naciąłem się to pewnie myślałbym , że to konkurencja wypisuje z zawiści. Dobry mechanik jest na wagę złota ale co raz mniej tych mechaników.

  4. W Pastuchu 115 na PD mam sztywniutko i wszystko pięknie działa. Mieliśmy klucz dynamometryczy w szufladzie, tarczę ustawialiśmy śrubokrętem. Działa bez zarzutu już tylko trzy lata.. Cena zestawu to 699 PLN.

  5. tym samochodem nie da sie jechac …smiechu warte. Jaka teraz mamy arystokracje w Polsce…:-) Jeszcze kilka lat temu jezdzili maluchami i polonezami a teraz zbyt glosno jest w aucie kilka razy lepszym od polskiej mysli technicznej

Dodaj komentarz

Zadzwoń!