Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

WYMIANA LINKI OTWIERANIA MASKI – DEMONTAŻ KOMPUTERA – PROWADZENIE LINKI – BMW E46 – CZ.2Wymiana linki cięgna, mechanizmu otwierania maski w BMW E46. Część druga filmu. Pokazuję jak przełożyć linkę z kabiny do komory silnika. NIestety w tym celu wymagany jest demontaż komputera i całej skrzynki.
==========
Więcej na stronie: http://e46garage.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „WYMIANA LINKI OTWIERANIA MASKI – DEMONTAŻ KOMPUTERA – PROWADZENIE LINKI – BMW E46 – CZ.2

  1. Hej. Fajny poradnik. Mam jednak radę co do sposobu przeciągania nowej. Da się to zrobić bez demontarzu skrzynki komputera i kabli i odkręcania zbędnych elementów. Po prostu połączyć oba końce linki starej i nowej wewnątrz auta (pod kokpitem) np. opaskami zaciskowymi, ale solidnie, tak aby się nie rozłączyły i po prostu przeciągnąć pod maskę auta ciągnąc za starą linkę. Zaoszczędzi to bardzo dużo zbędnej roboty.
    Problematyczne jest wciśnięcie tych nowych gumowych peszli na swoje miejsce:/

  2. Poradnik spoko,bardzo przydatny:) Dziś robiłem to w swoim 1.9,faktycznie trochę nie potrzebnie się narozbierałeś różnych rzeczy,wystarczy podstopnica,plastik spod kierownicy i na wszelki wypadek odkręciłem też obudowę komputera a no i listwa przy drzwiach. Linkę szybko wyciągnąłem,a nową tak jak ktoś tu pisał,zdjąłem gumkę,przecisnąłem ją od kabiny,wyszła mi elegancko pod maską,założyłem gumkę i linke na łączeniu i tyle. Wielkie dzięki za film,sporo mi pomógł:) Pozdrawiam

  3. UWAGA UWAGA!

    Nie trzeba sciagac nic oprocz pokrywy od komputera 🙂

    Z nowej linki da sie sciagnac ta gumke co jest od strony silnika 🙂 i przepychamy linke od kabiny do silnika 😀 druga osoba palcami lapie linke i przeklada przez otwor. Wtedy zakladamy gumke na gotowa wlozona juz w swoje miejsce linke 🙂

  4. Bardzo przydatny filmik Jeżeli chodzi o demontaż plastików ale nie trzeba demontować komputera wystarczy za starą linką wciągnąć przewód pilota następnie wciągamy nową linkę pilotem i sprawa załatwiona

Dodaj komentarz

Zadzwoń!