Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana Łożyska w Kole Motocyklowym | Lobo MotoPrzy wymianie łożyska w kole musimy pamiętać aby nie uszkodzić piasty i samego łożyska.

Zostań Patronem! https://patronite.pl/BraaapMotoShow
Sklep: http://bit.ly/ShopBMS

Portal X-cross – http://bit.ly/MagazynXcross
Facebook:
http://bit.ly/FB_BMSvideo
http://bit.ly/FB_Lobo

Po dzienną dawkę śmiechu zapraszam na Instagram:
http://bit.ly/Kozi_insta
http://bit.ly/Lobo_insta
http://bit.ly/Kuba_insta2
http://bit.ly/Plocho_insta
http://bit.ly/Tomski_insta

Email – BraaapMotoShow@gmail.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Wymiana Łożyska w Kole Motocyklowym | Lobo Moto

  1. Zamontowałem nowe łożyska wczoraj zgodnie z poradnikiem! Gniazda ładne tulejka również, a po założeniu nowych łożysk oryginalnych dobrej jakości łożyska bardzo ciężko się obracają. Jaki może być powód ? Dzięki za info

  2. Jak ktoś nie chce kupować ściągacza to można spróbować z odpowiednio dobraną metalową kotwą do betonu. Potem uderzać przez pręt od drugiej strony. Chodzą słuchy, że te tanie ściągacze z alle są bardzo słabe a porządne kosztują z 5x tyle.

  3. pozytywne jest to, że gość ma chwile i chce się podzielić wiedzą, ale mam kilka uwag:
    1. grzanie piasty palnikiem może wywołać dodatkowe naprężenia lub zmiany w mikrostrukturze materiału, a to korzystne nie jest.
    2. bicie młotkiem po łożysku to taka pornografia techniczna (są prasy, urządzenia montażowe)

    Pewnie Pan ma wprawę i wszystko będzie ok, ale jako film instruktażowy to mam mieszane uczucia

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!