Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana naprawa sterownika LED DRL – KIA CEED 2 JD (II gen) 2012+ – Jak zdemontować driver lampyWymiana sterownika LED DRL – KIA CEED 2 JD (II gen) naprawa lamp

http://www.xenon24.eu/pl/ceed/1077-ceed.html

HURT – DETAL

www.Xenon24.eu

Regeneracja reflektorów – Kraków
tel. 530-450-350
tel. 501-172-559
tel. (12)393-58-81

info@autogamma.pl

www.reflektory.autogamma.pl – regeneracja odbłyśników – polerowanie reflektorów – aluminizacja soczewek

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „Wymiana naprawa sterownika LED DRL – KIA CEED 2 JD (II gen) 2012+ – Jak zdemontować driver lampy

  1. jeżeli macie xenony to jest to jeszcze prostrze 🙂 ze względu na dodatkowy otwór na przetwornice xenon. Nie bać się tego, mi się udało. Najlepiej kupić wkrętaka z magnesikiem żeby łatwiej się śrubki wyciągało. Dodatkowa rada to jak wkładacie nową to ważne żeby nie pomylić stron tzn. zasilanie i odpływ na ledy. Polecam sposóba na włożenie wtyczki tej od strony otworu fi8. Włożyć mały paski wkretak pomiedzy przewody i dopchać wtyczke do przetwornicy. Zaślepki z zestawu spoko pasują. Ja dodatkowo oblepiłem je jeszcze silikonem odpornym na wysokie temperatury. Tyle! reszta na filmikach

Dodaj komentarz

Zadzwoń!