Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

WYMIANA OLEJU ORAZ FILTRA OLEJU SKODA OCTAVIA II 1,9 TDI. EXCHANGES OF OIL AND OIL FILTERFilmik przedstawia wymianę oleju oraz filtra oleju w Skoda Octavia II 1.9 tdi
Rok produkcji 2004
Oznaczenie silnika bjb

Zapraszam do subskrypcji kanału
Zajrzyj na mojego https://www.instagram.com/grzegorzstreet/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „WYMIANA OLEJU ORAZ FILTRA OLEJU SKODA OCTAVIA II 1,9 TDI. EXCHANGES OF OIL AND OIL FILTER

  1. Witam tj kolega niżej napisał wymiana co 10.000 km lub 12 mc
    Osobiście przy kazdej wymianie stosuje najtańszą płukanke K2 za 7 zł oraz.
    Gdy olej przestanie już ciec z miski zakręć wałem na ułamek sekundy to się zdziwisz ile oleju nagle zacznie znów lecieć.
    Zalecany olej przez fabrykę to 5W30 syntetyk i taki lejemy od początku do końca żywota auta. Nie prawdą jest to żeby razem z przebiegiem przechodzić na inne gęstości oleju bo turbina tego nie przeżyje na dłuższą metę

Dodaj komentarz

Zadzwoń!