Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana oleju PowerShift Ford Mondeo mk5Tak jak na początku filmu złapałem jakiś błąd ale po skasowaniu wszystko wróciło do normy. Jak by ktoś z was wymieniał warto mieć jakiś tester.Dwa ray wymieniałem i dopiero przy drugim razie coś wyskoczyło. Piszę i mówię o tym bo wam morze zdarzyć się to samo.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

27 komentarzy do „Wymiana oleju PowerShift Ford Mondeo mk5

  1. Źle pokazana kontrol poziomu oleju. Tak NIE rubcie. Kontrol poziomu oleju sprawdzamy na ODPALONYM silniku i odpowiedniej temperaturze skrzyni biegów. Należy nalać 7,5 litra oleju i na ODPALONYM silniku odkręcić korek kontrolny. Jak przestanie się wylewać olej, to zakręcamy korek kontrolny i jest dobrze. Tyle w temacie.

  2. Witam nie jestem posiadaczem przynajmniej na tą chwilę Mondeo z PowerShiftem ale jutro jadę takowego oglądać 2.0 150KM z 2015 roku. Moje pytanie i mam nadzieję że dostanę odpowiedź za nim pojadę oglądać czy w książce serwisowej powinny być wpisy odnośnie wymiany oleju w skrzyni bo wspomniałeś że Ford zaleca wymianę co 60 tys. i czy wystarcza taka wymiana statyczna oleju czy lepiej byłoby wymieniać olej dynamicznie. I jak oceniasz tą skrzynię biegów. Pozdrawiam

  3. Dobrze że Cię zastanawia dlaczego z 7 pozostało 6 litrów a nie lepiej spuścić olej i wlać dokładnie tyle co zeszło .Ja spuściłem 7.5 litra więc logicznie nalałem 7.5 litra i tu pytanie czy procedura którą przedstawiłeś jest poprawna ,czy korek poziomu odkręca się na zgaszonym czy może jednak zapalonym silniku pozdrawiam …

  4. Zacząłem przygodę z fordem (Galaxy 2,0 180KM 4×4 2016) i trafiłem na TEN 👏 KANAŁ. Chciałem tylko oblukać wymianę oleju w silniku. Ale tak przejrzyście Pokazałeś wszystko i z rozrządem i skrzynią biegów, że i za to się wezmę. Parę tysiączków zostanie w kieszeni.
    Szacun, barrrdzo dobrra rrrobota 👍

  5. Dziękuję bardzo fajny film właśnie przymieżałem wymienić olej w C max w serwisie cena zaporowa a inni mechanicy powiedzieli że trzeba mieć maszynę do odpowietrza,enia skrzyni dzięki za filmik teraz sam to zrobie

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!