Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

wymiana oleju,filtra oleju i filtra powietrza w Hondzie NT650V deauvilleWymiana oleju i wszystkich filtrów oraz świec w motocyklu Honda Deauville 650

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „wymiana oleju,filtra oleju i filtra powietrza w Hondzie NT650V deauville

  1. Bardzo pomocny film instruktażowy. Stałem się od 2 dni posiadaczem takiej Hondy;) więc na pewno się przyda instrukcja . Mam pytanie jak jest w tych Hondach z zakręcaniem kranika paliwa ? trzeba go zakręcać czy nie ? bo różnie ludzie piszą jak jest pompa paliwa to niby nie trzeba.

  2. Super film, dzięki za poświęcenie czasu i pomoc innym! Ja mam revere ale zasada zakładam ta sama. Kranik idzie z bakiem razem i nie poleje się benzyna nigdzie? Bo mam do wymiany filtry a bak pełny.

  3. Witam. Dzięki Tobie chce się zabrać do wymiany oleju i filtra. Wszystko już ale muszę się upewnić, po tym jak już ścieknie stary olej i wymienię filtr to nowy olej wlewam normalnie tam gdzie bagnecik czyli z prawej strony przez ten mały otwór?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!