Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana płynu hamulcowego – banalnie proste i bardzo ważna Vlog #7 jak zacząć przygode z mechanikąWymiana płynu hamulcowego często lekceważymy to a ma to wpływ na nasze bezpieczeństwo i życie podczas jazdy
——————————————————————————————-
WARSZTATY M4K GARAGE sprawdźcie co u nich:
https://www.m4kgarage.pl/
——————————————————————————————-
CHCESZ OTWORZYĆ Z NAMI WARSZTAT M4K GARAGE?
NAPISZ tutaj: franczyza@m4k.pl
—————————————————–
🛠M4K GARAGE – profil główny całej sieci
https://www.facebook.com/m4kwarsztat
https://www.instagram.com/m4kgarage/
🛠M4K GARAGE SZCZECIN – w przygotowaniu
https://www.facebook.com/m4kszczecin
https://www.instagram.com/m4kgarageszczecin/
🛠M4K GARAGE KIELCE
https://www.facebook.com/m4kkielce
https://www.instagram.com/m4kgaragekielce/
🛠 M4K GARAGE WROCŁAW
https://www.facebook.com/M4KGarageWroclaw
https://www.instagram.com/m4kgaragewroclaw/
🛠 M4K GARAGE KOŚCIERZYNA
https://www.facebook.com/m4kkoscierzyna
https://www.instagram.com/m4kgaragekoscierzyna/
🛠 M4K GARAGE SZEMUD
https://www.facebook.com/m4kszemud
https://www.instagram.com/m4kgarageszemud/

WSPÓŁPRACA
wspolpraca@m4k.pl
KONTAKT dla widzów
info@m4k.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

30 komentarzy do „Wymiana płynu hamulcowego – banalnie proste i bardzo ważna Vlog #7 jak zacząć przygode z mechaniką

  1. Dziś po raz drugi w życiu odpowietrzałem hamulce. Zrobiłem to w pojedynkę. Płyn mi wyciekł prawie do zera, bo trzasnął tłoczek w tylnym kole. Wystarczyło zająć się tylko jednym kołem , tym z uszkodzonym hamulcem. W 3 pozostałych miedzianych przewodach płyn przecież został. Po prostu lekko poluzowałem odpowietrznik, cisnąłem nogą na pedał przez kilka minut przy odpalonym silniku, dolewałem płynu do zbiorniczka, żeby rozszedł się po instalacji , a na końcu zablokowałem kij między pedałem a fotelem kierowcy i poszedłem dokręcić odpowietrznik. Pedał jest „ twardy” nie muszę pompować. Działa po raz kolejny.

  2. Myślę, że warto założyć sobie na wężyk zaworek jednostronny – wtedy odpada nam zupełnie konieczność pomocy drugiej osoby przy odpowietrzaniu – powietrze nam się nie cofnie :).

  3. Michu a co z serwo podczas takiego pompowania "metodą tradycyjną"? Na YouTube jest filmik gdzie serwisant z ATE się wypowiada o tej metodzie i o uszkodzeniach jakie to powoduje w pompie hamulcowej kiedy pedał wpada do środka

  4. Metoda przedstawiona dotyczy starych układów bez ABS, radzę dobrze przeczytać każdemu kto chce odpowietrzyć jak się system z ABS odpowietrza bo ta metoda tylko zapowietrzy całość.

  5. Mam pytanie czy jest możliwe że jak jest zużyty płyn to będą się grzać chamulce? Mam taki problem w golf 5 taki ze grzeją się tylne koła raz jedno raz drugie czasem wcale albo oba nowe tarcze klocki itp czy to może być wina starego płynu? Proszę o szybką pomoc

Dodaj komentarz

Zadzwoń!