Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana plynu hamulcowego BMW E36Wymiana plynu hamulcowego w BMW E36 – metoda amatorska/podworkowa
Użyto: rurkę intubacyjną, strzykawkę (do nabycia w sklepie medycznym), 2x 0,5l płynu hamulcowego DOT 4.

Pamiętać trzeba, żeby nie zapowietrzyć układu i nie mieszać różnych płynów (wcześniej trzeba się zorientować jaki jest płyn w środku).
Warto poprosić kogoś o pomoc i najlepiej robić to na kanale – nie trzeba wtedy zdejmować kół.

Warto też się upewnić czy wszystkie odpowietrzniki da się tak łatwo odkręcić – dobrze jest popsikać sprejem WD-40 miejsca, które będziemy odkręcać, aby je rozluźnić i ułatwić odkręcanie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Wymiana plynu hamulcowego BMW E36

  1. Ja stosuję tej samej firmy, ale mam K2 dot3, już długi czas go mam, bardzo wydajny jest, starcza na długo, a zakupiłem z "przeczucia", nigdy wcześniej nie stosowałem produktów K2. Ale oczywiście nie żałuję.

  2. Właśnie chciałem to napisać ale kolega już napisał. Ale każdy uczy się na błędach. Lepiej sie uczyć na błędach niż dać mechanikowi za nie wiadomo ile i tak czasami dobrze nie zrobi. Bo są tacy i się tego nauczyłem 🙂

  3. zielony filterek sugeruję wypłukać a nie wlewaj jego zawartość do zbiorniczka.. dobrze jest tez cofnąć maksymalnie wszystkie tłoczki w zaciskach, wtedy maxx ilość starego płynu cofnie się do zbiorniczka… pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!