Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana płynu w układzie chłodzącymPodstawową rolą układu chłodzenia jest zapewnienie optymalnej temperatury pracy silnika i utrzymanie jej na stałym poziomie ok. 90-100°C. Ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania układu ma stan techniczny jego podzespołów oraz dobór odpowiedniego płynu do chłodnic. Niezbędna jest także regularna kontrola układu chłodzenia obejmująca sprawdzanie poziomu płynu oraz jego podstawowych parametrów takich jak temperatura zamarzania i temperatura wrzenia.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

25 komentarzy do „Wymiana płynu w układzie chłodzącym

  1. Parodia. Płukanie układu " czystą wodą" Super rada głównie na zimę. Ciekawe czy specjalista lub " instrukcja obsługi samochodu" wiedzą o tym że z układu nigdy nie wypuścisz do 0. A jak mi później zamarznie trochę czystej wody w układzie a co gorzej w silniku? 🙂 super rada ale raczej do malucha lub poloneza. Nie aktualna dzisiaj

  2. Dobry filmik 🙂 ja z płynów teraz szukam zimowego do spryskiwaczy, w komentarzach widzę dużo inf na temat K2 muszę się rozeznać, czy mają jakiś dobry płyn, bo firma wydaje się solidna.

  3. Ogrzewanie jak najbardziej na ciepłe, bo niektóre auta mają zawór przed nagrzewnicą, ale dmuchawy nie ma potrzeby włączania. Po wlaniu czystej wody, łożysko pompy wody długo już nie pochodzi. W płynie chłodniczym jest też środek, który smaruje to łożysko. Kranówy raz nie zaszkodzi wlać, ale na dłuższą metę będzie się wytrącał kamień kotłowy.

  4. no nie do konca, bo to jest film istruktazowy wyrazony w trybie rozkazujacym, a dzialania ktore sa tu opisane moga spowodowac straty, a to jest karalne. Z reszta jak tak ogladam te filmy autoswiatu to kazdy z osobna jest niefachowy i idiotycznie opracowany, wstyd.

  5. Czemu niby tak sie nie pluka ukladu?
    Kolejnie proporjce mieszania zaleza od producenta a nie tego co ty sobie tam wymysliasz albo uwazasz. Po chuj ci odpoornosc -40oC jak mieszkasz w klimacie gdzie temperatura nie spada ponizej powiedzmy 0? Czemu sie nie miesza z woda kranowa? To nie sa czasy komunizmu gdzie sie lalalo tylko wode i dobrze bylo jak byla destylowana bo kamienia nie bylo.Co do wymiany to tez nie jest widzimi sie rpoducent podaje jak czesto sie wymienia plyn nie kolega.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!