Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Wymiana pompy wspomagania 1.8T BFB. Pozbywamy się wycia, hałasu i ciężkiej pracy układu.Wracamy do odcinków z mechaniką samochodową, w tym filmie pokażemy wam niezawodny sposób na pozbycie się hałasu przy skręcaniu kierownicą, ciężkiej pracy układu kierowniczego i wyciu w kabinie samochodu. Wymieniamy pompę wspomagania układu hydraulicznego w Audi A4 1.8 turbo.

#pompa #wspomagania #wymiana
————–
Patronite: https://patronite.pl/povagowani

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

38 komentarzy do „Wymiana pompy wspomagania 1.8T BFB. Pozbywamy się wycia, hałasu i ciężkiej pracy układu.

  1. nie rozumie, jak można sobie tak utrudniać robotę, nie zdejmując węża chłodniczego, który ewidentnie przeszkadza 😀 reszta filmu wszystko elegancko.

  2. Podkład muzyczny z idealną dopasowaną głośnością 🙂 dobrze słychać tłumaczenie co po kolei robić. Najlepszy kanał motoryzacyjny VAG na Youtubie. Wielki szacunek za wkład i trud który robicie nagrywając odcinki! Kciuk w górę i trzymajcie tak dalej! 🙂 PS. Może kiedyś odcinek o tym jak włączać i wyłączać podstawowe jak i dodatkowe funkcje w module komfortu 🙂 Wszystkiego dobrego i powodzenia w nowym roku. Pozdrawiam! Piona!

  3. Proponuje żebyście sobie zrobili najprostsze urządzenie do odsysania płynów czy odpowietrzania hamulców które bazuje na sprężarce z lodówki. Koszt takiego silnika na złomowisku to grosze. Połączyć parę wężyków, zbiornika na płyn i ma się urządzenie które wytwarza podciśnienie które zasysa płyn do zbiornika.

  4. nie lepiej było chociaż te gumowe węże odpiąć do wymiany? widać, że miejsca tyle, że komar ptaka nie wsadzi, a tu całą rękę trzeba i jeszcze klucz, na filmiku nie pokazujecie ale pewnie padła nie jedna "ku*wa" przy nagrywaniu 😀

    pozdrawiam, oglądam dalej

  5. Super filmiki robicie oby tak dalej bo są bardzo pomocne. Może zrobicie coś o odmie olejowej, całym tym układzie, objawach i czyszczeniu w 1.8t. Fajnie też by było jak byście w filmikach wdrożyli nowe auto np. Audi a4 b8 2.0tdi bo to tez ciekawy temat, dlatego, że alternatywą po zmiania a4 b6 jest b7 1.8t a po b7 to tylko zostaje b8 2.0tdi ponieważ wiadomo, że 1.8tfsi 160km się tego nie kupuje.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!